III.Slovensko-Český Chevrolet Daewoo gril párty2014–PIESOČNA

02.02.2014 18:37

Po minuloročnom úspechu, a kvôli veľkej spokojnosti minuloročných účastníkov týmto si Vás dovoľujeme pozvať na Slovensko - Český Chevrolet - Daewoo gril párty - Piesočná 2014, ktorá sa bude konať dňa 19-21. 9.2014 Moravský Svätý Ján - Piesočná Škola v prírode, GPS (48 ° 35'55 .421 "N 16 ° 57'11 .991" E), alebo mapy.sk [url]https://mapa.zoznam.sk/zisti-gps-suradnice-m6?p [0] = 48.59868540573519 , 16.95325881242752[/url] cesta z Moravského svätého Jána smerom na Rakúske hranice, za mostom pokračovať rovno a tesne pred hranicami na ľavej strane od cesty.   Je to areál Ministerstva školstva - Piesočná Škola v prírode https://www.piesocna.sk/. Je to vlastne rekreačné stredisko, ale má štatút školy v prírode.

Ubytovanie je v hlavnej murovanej budove a to pre 85 osôb. Izby sú samostatné a to štyri 2 lôžkové izby, devätnásť 3 lôžkových izieb, štyri 4 lôžkové izby a dva apartmány s TV. Izby sú rozložené v troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu!!

Už teraz si môžete na pritrska.stefania@zupa-tt.sk e-mail posielať objednávky na ubytovanie, do poznámky treba uviesť - Chevrolet –Daewoo zraz!! Kópiu emailu prosím zaslať na aveofanclub@centrum.sk -aby sme predišli prípadným problémom ohľadne rezervácii.
Upozorňujem Vás, že kapacita ubytovania je 85 osôb, a preto sa snažte ubytovanie čím skôr rezervovať. Vyhnete sa tým problémom z minulého roka, keď museli čakať niektorý, aby im uvoľnili izbu .
Cena za ubytovanie zostala nezmenená na noc a osobu je 10,00 €, aj keď budete na izbe ubytovaný sám aj tak je cena rovnaká. Platí sa len za obsadenú posteľ a nie za izbu.
Tento areál je len pre našu akciu, takže budeme tam sami, a bude nám poskytnutý celý areál s možnosťou využitia napríklad vonkajších ihrísk, sauny, bazéna atď. Areál je oplotený a uzavretý. Tým pádom je to ideálne aj pre rodiny s deťmi.
Je tam celodenná strážna služba. V noci celý areál je uzavretý a strážený aj s strážnym psom.
V areály je ohnisko pre táboráky, veľký krb na opekanie a grilovanie plus ďalšie 2 prenosné grily ! 
Areál poskytuje širokú možnosť využitia , ako mini futbal, volejbal, hádzaná a podobné športové aktivity .Pre deti sú k dispozícii rôzne preliezačky.
Tiež bude zabezpečená veľká spoločenská miestnosť s TV, s kuchynským kútikom s mikrovlnkou, chladničkami, bežným kuchynským riadom.
Je možnosť postaviť veľký altánok na spoločné posedenie.

Kto bude mať záujem môže si k ubytovaniu objednať raňajky, obedy a večere. Podľa toho kto čo chce.
Minimálny počet osôb na stravu je 20 ľudí. Z dôvodu aby to bolo rentabilné aj pre personál.
Ak sa dohodneme, tak sa dá aj zaistiť čapované pivo podľa nášho výberu. 
Aj tento rok sa bude variť guláš. Samozrejme ako každý rok pekné slnečné počasie.

Novinkou tohtoročného zrazu budú doprovodné programy, kde každý si nájde niečo pre seba a na spoločnú zábavu.