Vítajte na Czech & Slovak Chevrolet AVEO FANCLUB stránke

 

Na základe  dobrých skúseností  s vozidlom  partia nadšencov založila dňa 1.9.2009 AVEOFANCLUB – dobrovoľné bezplatné združenie majiteľov .

Náš klub začal s pár členmi – nadšencami – a v súčasnosti už máme cca 100 členov zo Slovenska, Čiech, Moravy a Ukrajiny. Máme klubové logo a tiež členovia klubu sú držiteľmi klubových preukazov na ktorých je možné uplatniť zľavy

Našim cieľom je združovanie majiteľov vozidiel Chevrolet a hlavne Avea, zabezpečiť technickú a odbornú pomoc v spolupráci s dovozcami, predajcami a servisnými strediskami. Zároveň by sme radi v spolupráci s Vami zabezpečili pre členov  doplnky na auta značky chevrolet a  náhradné dieli. Spolupracujeme s dovozcom náhradných dielov na vozidlá značky Chevrolet, a aktívny členovia majú zľavu na náhradné diely.

Organizujeme rôzne akcie a stretnutia. Náš prvý zraz bol 5,12,2009 pri športovom letisku Nitra - Janikovce. Od tej doby pravidelne sa stretávame na  rôznych zrazov.

 

 

Budeme radi keď sa pridáte medzi nás a rozšírite náš klub . V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte nás na mail adrese.

Naši užívatelia

 

Aveáci - je tu možnosť prihlásiť sa do bezplatného AVEO klubu 

Píšte na email aveofanclub@centrum.sk , kópiu na longi007@azet.sk 
žiadosť o členstvo , kde uveďte Vaše celé mená + klubové meno (Nick name) a Adresu Bydliska pre prípadné poštové zásielky


Vítaní sú všetci majitelia AVEA, Kalosa a ostatní aj bez auta ( Veľmi radi privítame aj naše dámy majiteľky tohoto parádneho autíčka)
 
 
 
 

História projektu

na stránke sa pracuje